• Kurzy REPAS+, KOMPAS+

• V rámci schváleného Národného projektu  Vzdelávanie mladých UoZ - REPAS+ a  KOMPAS+ ponúkame kurzy:

• v rámci projektu REPAS+ akreditovaný kurz účtovník - moduly jednoduché účtovníctvo, podvojné účtovníctvo, mzdové účtovníctvo, daňová sústava, vrátane softvéru na spracovanie účtovníctva,
            • v rámci projektu KOMPAS+ kompetenčné kurzy na rozvoj komunikačných, počítačových, manažérskych, sociálnych, podnikateľských a jazykových kompetencií.

Cieľovou skupinou REPAS+ a KOMPAS+ sú uchádzači o zamestnanie (ďalej len „UoZ“), resp. mladí UoZ., ktorí  nie sú zamestnaní, ani v procese vzdelávania  alebo odbornej prípravy vo veku do 29 rokov (29 rokov mínus jeden deň ).

Kurz je pre záujemcov z uvedenej cieľovej skupiny bezplatný

Informácie o kurzoch: v záložke kurzy, resp telefonicky na t. č. 0904107681.