• Čo ponúkame

• Maturitné, pomaturitné kvalifikačné štúdium Obchodná akadémia, Škola podnikania, Informačné systémy a služby, pomaturitné špecializačné štúdium Daňové služby s titulom DiS, forma denná, externá, individuálny učebný plán.
          • Akreditovaný kurz Účtovník, moduly: Jednoduché UCT, Podvojné UCT, Mzdové UCT, Daňová sústava.
          • Výber  anglického, nemeckého, francúzskeho alebo ruského jazyka.
          • Počet žiakov v triede (10-15) - priestor pre efektívnu výučbu, individuálny prístup, sebarealizáciu a osobnostný rozvoj každého žiaka.
          • Prostredie spolupráce žiakov a učiteľov založenej na obojstrannej dôvere.
          • Orientácia obsahu výučby na prax, redukovanie neefektívneho učiva.
          • Praktické vzdelávacie programy, aktivity podporujúce ekonomické a podnikateľské myslenie – študentská spoločnosť.
          • Voľný prístup na internet po vyučovacích hodinách v priestoroch žiackej klubovne.
          • Situovanie školy cca 10 minút chôdze od centra mesta, železničnej a autobusovej stanice.
          • Ubytovanie priamo v budove školy v školskom internáte.
          • Aktivity v záujmových krúžkoch (turistický, matematika inak, Mladý účtovník – práca so softvérom firmy Kros). Spestrenie vzdelávacieho procesu exkurziami, návštevami kultúrnych predstavení a pod.
          • Možnosť sociálneho štipendia.
          • Služby školského psychológa.