• Projekt ESF

• Základné informácie

•                      Názov projektu: TERCIUM, ITMS: 2611013669

Moderné vzdelávanie pre vedomostnú spoločnosť/Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ"

V období od 02/2014 do 07/2015 realizujeme projekt obnovy a rozšírenia moderných informačno-komunikačných technológií s cieľom modernizácie vyučovacieho procesu.

Využitím inovatívnych foriem výučby, inováciou obsahu a metód výučby, prepojením výučby s využívaním moderných didakticko-technických prostriedkov smerujeme k obsahovej prestavbe vzdelávania od tradičnej školy k modernej. Konkrétnym výstupom projektu budú nové učebné materiály, metodické príručky pre pedagógov, inovovaný výchovno-vzdelávací proces a zmodernizované a inovované didakticko-technické zabezpečenie v školy. Konečným cieľom je skvalitňovane výstupov vzdelávania pre potreby trhu práce vo vedomostnej spoločnosti.

• Súkromná stredná odborná škola ekonomická, Palackého 14, Košice
      • skola@tercium.sk
      • sekretariát školy - 055 / 674 22 51, riaditeľ PaedDr. Peter Ivan - 0904 682 778, školský poradca Ing.Adriana Popovičová - 055 / 674 22 51
      • Palackého 14, 040 01 Košice