• PRIJÍMACIE KONANIE NA ŠTÚDIUM V ŠK. ROKU 2019/2020

6317 M obchodná akadémia

7237 M informačné systémy a služby

• podmienky prijímacieho konania:

1. Bez prijímacej skúšky žiaci, ktorí v celoslovenskom testovaní žiakov 9. ročníka ZŠ dosiahli v každom predmete samostatne najmenej 90 %.

2. Ostatní absolvovanie prijímacej skúšky z predmetov Slovenský jazyk a Matematika.

3. Žiaci so ŠVVP budú mať upravené podmienky skúšky na základe žiadosti o úpravu, ktorú spolu s aktuálnou dokumentáciou priložia k prihláške na štúdium.

Termín prijímacej skúšky: 13.05.2019 a 16.05.2019 o 10.00 hod.

B. 2- ročné pomaturitné štúdium na získanie ekonomickej kvalifikácie, resp. špecializácie pre absolventov SŠ a SOU s maturitou

študijné odbory      6341 N škola podnikania - kvalifikačné štúdium ukončené maturitnou skúškou z odborných predmetov dokladované maturitným vysvedčením

6317 N obchodná akadémia - kvalifikačné štúdium ukončené maturitnou skúškou z odborných predmetov dokladované maturitným vysvedčením

6332 Q daňové službyšpecializačné štúdium ukončené obhajobou absolventskej práce a komplexnou skúškou z odborných predmetov dokladované absolventským diplomom s právom používať titul „DiS“, získanie vyššieho odborného vzdelania

forma štúdia:            podľa požiadaviek záujemcov – denná, externá

• podmienky prijímacieho konania:

Bez prijímacích skúšok, predloženie maturitného vysvedčenia, (záujemci o ŠO 6332 Q získané vzdelanie  odboru skupiny 63 a 64 ekonomika, organizácia, obchod a služby) a podanie prihlášky na štúdium do 31.5.2019, v osobitných prípadoch do 31.8.2019.

•  Zápis uchádzačov na štúdium 26.06.2019, resp. posledný augustový týždeň.

c. externé maturitné štúdium pre absolventov SOU bez maturity, absolventov ZŠ

študijné odbory               6341 M škola podnikania

6317 M obchodná akadémia

• podmienky prijímacieho konania:

bez prijímacích skúšok, predloženie dokladov o ukončenom vzdelaní(minimálne základné vzdelanie) a podanie prihlášky na štúdium do 31.5.2019, v osobitných prípadoch do 31.8.2019.

• Zápis uchádzačov na štúdium 26.06.2019, resp. posledný augustový týždeň

Škola uzavrie s každým prijatým uchádzačom o štúdium zmluvu o poskytovaní vzdelávania.